extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Reference

Snímače teploty SENSIT v kopřivnické TATŘE

 

 

Snímače teploty SENSIT v kopřivnické TATŘE

Kvůli specifickým požadavkům zákazníků na snímače teploty jsme rozdělili snímače teploty do segmentů na základě jejich aplikace. Jedním ze segmentů jsou snímače teploty pro stroje a zařízení, což je úzce spojeno se zakázkovou výrobou snímačů teploty.


V segmentu stroje a zařízení je často hlavním požadavkem od zákazníků vyrobit snímače teploty, které jsou odolné vůči rázům a vibracím. Takový požadavek přišel i z kopřivnické společnosti TATRA a.s., kde požadovali snímače, které budou odolné otřesům na motorech TATRA a vydrží teplotní výkyvy od -50 °C až do 200 °C.


Vzhledem k teplotnímu rozsahu a rázům a vibracím na motoru TATRA, je aplikace pro snímače teploty kritická. Díky technologii výroby snímačů teploty, kterou používáme i u snímačů teploty pro kolejová vozidla a máme ji vyzkoušenou se všemi certifikáty dle drážních norem, jsme mohli TATŘE vyhovět.


Snímače teploty odolné vůči rázům a vibracím:

  • Technologie zajišťující vyšší odolnost vůči rázům a vibracím

  • Odzkoušeno ve státních zkušebnách dle normy ČSN EN 61 373

  • Možnost zapouzdření všech typů snímacích prvků

  • Průměr pouzdra od 2 mm
     

Vyšší spolehlivost pro snímače teploty zajišťujeme tzv. procesem zrychleného stárnutí, což je sofistikovaná operace, kdy se cyklují snímače teploty 7mi až 10ti cykly v teplotním intervalu -10 °C až 80 °C za účelem odhalení kritických výrobních vad. Dále pravidelně provádíme a opakujeme typové zkoušky vlastností každého snímače teploty. Součástí výrobních postupů je prvotní kalibrace a výstupní kontrola.

 

TATRA T815_731R

TATRA 790R99

TATRA Phoenix

 

 

www.tatra.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace