extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
1404042277

Snímače teploty pro kolejová vozidla

 

Snímače teploty pro kolejová vozidla

Je vám teplo nebo zima? Řekněte to průvodčímu... Komfort, spolehlivost, efektivnost. I tak lze popsat snímače teploty Sensit, které se podílejí na spokojeném cestování vlakem. Jsou součástí regulace topení/chlazení.

Bezpečnost tam, kde ji ostatní nevidí – koleje, výhybky, olejové a chladící náplně dieselových motorů hnacích kolejových jednotek, ložiska na nápravách kolejových vozidel. Vývoj, výroba, měření, zkušenosti – zakázkové snímače Sensit byly vyvinuty právě pro bezpečný provoz na kolejích, pro monitorování teploty v lokomotivách, tramvajích, motorových vozech, pozemní lanové dráhy, elektrické pantografické jednotky. Požadavky na zvýšenou odolnost proti vibracím a rázům, zajištění mechanické odolnosti materiálu snímače teploty. Požadavky, které splňují snímače teploty Sensit.

Jsou vyráběny a dodávány společnostem zajišťující plynulý a bezpečný provoz ať už drážních vozidel, městské hromadné dopravy jako tramvaje, trolejbusy, autobusy a také společnostem zabývající se projekty a realizaci v oborech elektrotechniky kolejových vozidel. Servisní firmy jsou zároveň podporovány prodejními sklady našich obchodních zástupců v rámci celé ČR, Slovenska a ostatních zemí nejen v EU.

Kabel, který je mechanicky chráněn ocelovou pancéřovou hadicí v délce 1,5 m, nesmí být namáhán tahem a musí být zabezpečen proti kmitání ve všech směrech.

Snímač nesmí být použit v prostředí s nebezpečím výbuchu, v chemicky agresivním prostředí, v prostředí s velkým elektrickým rušením a pro měření teploty předmětů pod elektrickým napětím.

 

Snímače pro měření teploty v oblasti regulace topení/chlazení

Zajištění plynulé regulace je dnes už standardním požadavkem všech interiérů nejen vlakových souprav.

Správný impuls pro celou regulaci udávají snímače teploty uvnitř soupravy i vně vagónů a zároveň měření teploty na potrubí osobních vozů.

Běžným vybavením je i zajištění klimatizace a topení kabiny řidiče.

S100: Měření teploty v interiéru

S110: Měření venkovní teploty

S140: Příložný snímač teploty

 

Snímače teploty aplikované v oblasti zajištění bezpečnosti provozu kolejových vozidel

Zakázkově vyráběné snímače teploty dle požadavků a přesně zadané technické specifikace. Snímače teploty jsou charakterizovány především svou zvýšenou odolností proti vibracím, rázům a otřesům. Jejich konstrukce vyplývá z jejich umístění, stejně jako použité materiály a technologie výroby.

KTR 069/R

Měření teploty chladícího vzduchu trakčních motorů posunovacích lokomotiv

KTR 164/R

Měření teploty systémů trakčních měničů elektrických lokomotiv a jednotek

KTR 026D/R

Hlídání teploty vodovodních a odpadních potrubí osobních vagónů proti zamrznutí

KTR 149/R

Součást regulace ohřevu kolejových výměn

KTR 156/R

Měření teploty nápravových ložisek jako základ indikace možnosti destrukce zadřením

KTR 021

Měření teplot provozních kapalin dieselových motorů motorových jednotek

KTR 141E/R

Hlídání teploty záložních zdrojů a dalších elektrických subsystémů elektrických hnacích jednotek

KTG 6/R

Měření teploty základových desek trakčních měničů elektrických hnacích jednotek

KTG 68B/R-100

Měření teploty nafty v nádržích motorových lokomotiv – součást systému měření ekonomie provozuRádi zodpovíme na Vaše dotazy. Prosím zašlete nám email.

e-mail: obchod@sensit.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace