extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

SENSIT s.r.o. slaví 25.výročí - aneb, měříme s Vámi již 25 let...

Sensit banner

SENSIT s.r.o. slaví 25. výročí - aneb, měříme s Vámi již 25 tet

V letošním roce společnost SENSIT s.r.o. slaví 25. výročí od svého založení.
Stále rosteme, vyvíjíme  a rozšiřujeme náš sortiment.. a to i díky Vám...

         ... tož, a fčil to roztočíme drahoušci...

 

...jak šel čas v SENSITu ...

Společnost SENSIT s.r.o. byla založena 9. května 1991 v Rožnově pod Radhoštěm jako sdružení fyzických osob SENSIT Rožnov. Z počátku společnost začínala v sedmi lidech, kteří se sešli, řekli si, co chtějí dělat a pracovali včetně sobot a nedělí v pronajatých prostorách v unimo buňkách.

Významným milníkem bylo odkoupení objektu unimobuněk a postavení vlastní budovy, ve které SENSIT sídlí a následné založení společnosti s ručením omezeným v roce 1995.

V dubnu roku 2016 jsme započali přístavbu nové budovy, v níž budou situovány především nové skladovací prostory, vývojové centrum a prostory pro automatizaci.

V současné době dáváme práci 47 kvalitním, kvalifikovaným a snad i motivovaným zaměstnancům.

... začínali jsme v unimo buňkách ... 

rok 1997 zahájení stavby nové budovy

rok 2013 rekonstrukce areálu SENSIT s.r.o.

rok 2016 zahájení přístavby 

 

Výrobní sortiment společnosti SENSIT s.r.o.

Společnost jako první v republice začala využívat pro měření teploty prvky vyrobené planární technologií známou z výroby tranzistorů. Po roce existence firmy bylo v portfoliu společnosti na dvě desítky typů snímačů teploty. V současné době sortiment společnosti čítá více než 4 000 typů, modifikací a úprav snímačů teploty pro nejrůznější segmenty aplikací.Díky zkušenostem a těsné spoluprací se zákazníky, SENSIT s.r.o. vedle standardní výroby rozvíjí výrobu snímačů pro speciální aplikace, jako je gumárenský a plastikářský průmysl a snímače teploty pro kolejová vozidla, které musí splňovat náročné požadavky norem na odolnost vůči rázům, vibracím, abrazi a elektromagnetickou kompatibilitu.

Dalšími speciálními aplikacemi jsou snímače teploty pro potravinářství, medicínu, snímače teploty do kryogenních teplot apod.

Díky vlastnímu vývojovému oddělení, kovodílně a elektro výrobě jsme schopni vyrobit snímače přesně dle Vaší specifikace od jednoho kusu.

první typy snímačů teploty 

hlavicové snímače teploty

kabelové snímače teploty

zakázková výroba SENSIT s.r.o.

 

Prezentace na veletrzích

…Má-li být firma vidět, musí se prezentovat na výstavách a veletrzích…

… a tak v březnu roku 1992 náš Honzýk sbalil celý sortiment čítající přibližně 9 snímačů teploty do papírového kufru, nasedl na autobus a odjel do Ostravy směr výstava - Měření teploty v průmyslu. Zde navázal jedny z prvních obchodních kontaktů. O rok později, vybaveni již vlastním karavanem a novou expozicí, jsme vystavovali v Českých Budějovicích na výstavě Země živitelka.

Víme, že ten, kdo chce prodat, musí být také vidět. Proto nás dnes najdete na mnoha veletrzích, nejen v Čechách, ale také v Německu, Turecku, Polsku, Itálii, Rusku apod.
Rádi se s Vámi setkáváme na těchto veletrzích: AMPER, MSV Brno, Czech Raildays, HANNOVER MESSE, INNOTRANS, SENSOR+TEST, TIRE TECHNOLOGY EXPO, EURASIA RAIL, HOST MILANO a jiné.

rok 1993 - Země živitelka

rok 2011 - MSV Brno

rok 2014 - Chillventa

rok 2016 - AMPER 

 

Děkujeme Vám všem!

Děkujeme Vám všem, naši obchodní partneři, za skvělou spolupráci! Vy jste Ti, kteří určují náš rozvoj a další směrování.

... těšíme se, že to s Vámi budeme roztáčet i v dalších letech...

                                                                                                        Tým SENSIT

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace