extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Pozvánka na CZECH RAILDAYS 2018

Sensit banner

Přijďte za námi do OSTRAVY!!! na CZECH RAILDAYS 2018

Přátelé,

rok se s rokem sešel a my se opět chystáme do Ostravy na Dny kolejové dopravy CZECH RAILDAYS 2018.

Přijďte se za námi podívat ve dnech 19. - 21.6.2018, do haly A1, na stánek č. 28.

Těšíme se na Vás!

... připravili jsme pro Vás novinky ...

Sortiment standardních i speciálních snímačů teploty, převodníků a spínačů teploty pro kolejová vozidla jsme v minulém roce rozšířili o Kombinované snímače teploty a relativní vlhkosti a Kombinované snímače teploty, relativní vlhkosti a CO2.

Správné nastavení příjemného klimatu v pasažérských oddílech vlakových souprav a vagónů je cílem pro výrobce vlaků, tramvají a jiných hromadných dopravních prostředků. Vzhledem k rostoucí poptávce jsme nově vyvinuli Kombinované snímače teploty, relativní vlhkosti, atmosférického tlaku a VOC a Kombinované snímače teploty, relativní vlhkosti, CO2, atmosférického tlaku a VOC. Tyto kombinované snímače přispívají k vytvoření komfortního prostředí během cestování a zároveň přispívají k zefektivnění celého systému regulace.

Snímače splňují normy ČSN EN 50155, ČSN EN 61373, ČSN EN 50121-3-2, ČSN EN 45545-2 a NFPA 130.

... tak tedy na viděnou, v Ostravě!!!

V případě, že to za námi do Ostravy nestihnete, neváhejte nás pro více informací kontaktovat na tel. čísle +420 724 810 020, nebo prostřednictvím e-mailové adresy: randysek@sensit.cz.
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace