extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Pozvánka na CZECH RAILDAYS 2016

Sensit banner

Pozvánka na CZECH RAILDAYS v Ostravě !!!


Vážení obchodní přátelé,

velmi rádi bychom Vás pozvali na dny kolejové dopravy CZECH RAILDAYS 2016, které se uskuteční ve dnech        14. - 16.6.2016  v Ostravě.

Na Vaši návštěvu se budeme těšit v hale A1, na stánku č. 28.

Na tomto veletrhu Vám již tradičně představíme kompletní sortiment snímačů teploty pro kolejová vozidla. Výrobky pro tento segment musí splňovat specifické vlastnosti, které jsou definované v tzv. drážních normách (ČSN EN 50 155, ČSN EN 61 373, ČSN EN 50 121-3-2 a ČSN EN 45 545-2). Jsou to především odolnost proti vibracím, elektrická bezpečnost, splnění protipožárních norem a u elektronických komponent splnění podmínek pro elektromagnetickou kompatibilitu (EMC). Na všechny tyto vlastnosti je brán zřetel již při vývoji, a že tomu tak skutečně je, stvrzuje zkušebním protokolem a certifikátem nezávislá akreditovaná zkušebna.
 

Více informací o snímačích teploty pro kolejová vozidla naleznete na webových stránkách www.sensit-kolejovavozidla.cz, které jsou speciálně věnovány snímačům teploty v tomto segmentu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace