extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Služby

Opravy výrobků

 

Opravy výrobků

Společnost SENSIT s.r.o. provádí záruční i pozáruční opravy vlastních výrobků (snímačů teploty, snímačů proudění a snímačů vlhkosti, teplotních sond, převodníků, spínačů teploty, termostatů, digitálních teploměrů) i produktů stejného nebo podobného charakteru od jiných výrobců.

Opravy vlastních výrobků v záruce (reklamace) jsou řešeny v souladu s platnou legislativou, nadstandardní požadavky na vyřízení reklamace jsou plněny po dohodě se zákazníkem. Reklamované produkty je nutno vždy zasílat se záručním listem. Pro zjednodušení a zrychlení prvotní analýzy je vhodné vyplnit reklamační protokol.

Opravy vlastních výrobků po záruční době - po analýze závady a provedení kalkulace ceny opravy je se zákazníkem dohodnuta realizace opravy nebo dodání nového výrobku.

Opravy produktů jiných výrobců jsou prováděny na základě objednávky zákazníka, se kterým jsou v průběhu realizace opravy řešeny detaily a doplňovány upřesňující informace.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace