extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Odporové snímače teplotys průměrem pouzdra 1,5 mm

Sensit banner

Odporové snímače teploty s průměrem pouzdra 1,5 mm

V dnešní době se stále větší důraz klade na miniaturizaci. Naše společnost se snaží přizpůsobit požadavkům zákazníků i v tomto směru a v letošním roce jsme na strojírenském veletrhu představili nové odporové snímače teploty s průměrem pouzdra 1,5 mm ve variantách TG11.5 a TR 091.5.

 

 

Tyto odporové snímače teploty mohou být osazeny snímacími prvky Pt 100 a Pt 1000. Svými miniaturními rozměry za jišťují velmi rychlou časovou odezvu na změnu teploty (τ 0,5 = 1,5 s).

Díky miniaturním rozměrům nacházejí snímače uplatnění především ve zdravotnictví, v aplikacích bílé techniky, v laboratořích, v jednoúčelových strojích, zařízeních, ve výrobních linkách a dalších.


Vzhledem k tomu, že jsou platinová čidla Pt 100 a Pt 1000 stabilní v dlouhodobém časovém horizontu, často tyto snímače nahrazují termočlánky. Jedná se o aplikace do 200 °C.

 

Snímače teploty s průměrem pouzdra 1,5 mm

 

Z našich standardních odporových snímačů teploty můžeme nabídnout ještě řadu s průměrem pouzder 2 mm ve variantách TG 12 a TR 092. Další řadou jsou odporové snímače teploty s průměrem pouzdra 3 mm TG 3 a TR 093A.

  

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 571 625 571 nebo na emailu obchod@sensit.cz

                                                                                                                                                                       Tým SENSIT

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace