extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Nové webové stránky pro gumárenský a plastikářský průmysl

Sensit banner

Nové webové stránky - Snímače teploty pro gumárenský a plastikářský průmysl - www.sensit-rubberplastic.cz

Rádi bychom Vás informovali o nových webových stránkách naší společnosti, které jsou určeny snímačům teploty především pro GUMÁRENSKÉ a PLASTIKÁŘSKÉ aplikace.

Jedním ze segmentů výroby naší společnosti jsou snímače teploty pro gumárenský a plastikářský průmysl. Snímače jsou zde vystaveny silnému mechanickému namáhání. Jejich konstrukce je navržena pro specifické potřeby měření teploty při míchání gumárenských a plastikářských směsí. Hlavní důraz je kladen na kvalitní vstupní materiál, který je dále zpracován na špičkové úrovni. Dokážeme tak zabezpečit požadavky na odolnost snímačů zejména vůči abrazivnímu působení směsí a proti vibracím.

Naše společnost nabízí výrobu snímačů teploty pro technologická zařízení různých výrobců např.: Pomini, Farrel, HF Rubber Machinary (dříve Krupp), Buzuluk aj.

Snímače teploty pro gumárenské a plastikářské aplikace se vyznačují především:
 -   vysokou odolností vůči rázům a vibracím
 -   vysokou odolností vůči abrazi
 -   dlouhou životností snímačů teploty

Díky zkušenostem z takto náročných aplikací uplatňujeme obdobnou technologii i u snímačů teploty pro nejrůznější stroje a zařízení, také pro aplikace jako je měření teploty motorů, elektromotorů, ložisek, brzdových systémů aj. Snímače teploty pro kolejová vozidla jsou další oblastí aplikace snímačů teploty SENSIT. Snímače teploty pro tuto oblast vyhovují tzv. drážním normám (EN 61 373, EN 50 155, EN 50 121-3-2 a EN 45 545).

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu randysek@sensit.cz nebo na telefonním čísle +420 571 752 176.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace