extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

NOVÁ KONSTRUKCE interiérového snímače teploty

Sensit banner

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vám představili novou konstrukci interiérového snímače teploty v provedení s odporovým, proudovým a napěťovým výstupem. LEPŠÍ VLASTNOSTI, STEJNÁ CENA!

 
 

Tyto snímače teploty jsou konstruovány pro měření teploty v místnostech, např. ve školách, divadlech, kancelářích, interiérech obytných domů, ale i výrobních halách. Kvalitní materiál a příjemný design interiérového snímače teploty zaručují, že snímače nepůsobí rušivě ani v interiérech, na které jsou kladeny vysoké estetické nároky.

 

Změna konstrukce interiérového snímače teploty zajišťuje:

  • lepší proudění vzduchu kolem snímacího prvku
  • výrazně rychlejší časovou odezvu
  • oproti původní verzi také šetrnou montáž a demontáž snímače

 

Díky nové konstrukci interiérového snímače teploty dochází ke snížení vlivu teploty elektroniky na chybu měření a snímač tak zajišťuje vyšší přesnost měření, zejména u proudového a napěťového výstupu.

 

Doporučené umístění interiérového snímače teploty je ve výšce 1,5 m na vnitřní zdi, v oblasti pohybu osob, mimo slunečná místa a místa s vlivem teploty zdi, radioátorů nebo osvětlení. Správné umístění a orientace snímače teploty zásadně ovlivňuje přesnost měření. Využijte telefonního čísla 571 625 571 pro konzultace a dotazy.

 

 

Interiérové snímače teploty s odporovým výstupem v novém designu v prodeji od: 15.3.2017


Pro více informací o interiérových snímačích teploty v novém designu nás prosím neváhejte kontaktovat na tel. čísle 571 625 571, nebo e-mailové adrese: obchod@sensit.cz

                               Tým SENSIT

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace