extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Mezilaboratorní porovnání zkoušek

Sensit banner

 

Výsledky Mezilaboratorního porovnání  zkoušek v oboru "Párované odporové snímače teploty Pt 100"

 

V roce 2014 se naše kalibrační laboratoř zúčastnila Mezilaboratorního porovnání zkoušek v oboruPárované odporové snímače teploty Pt100“ s výsledkem „VYHOVĚL“.
 

Úspěšné absolvování MPZ je nezbytným předpokladem pro trvalé udržení „Certifikátu o systému managementu jakosti“ vydané Českým metrologickým institutem, který nás opravňuje k posuzování shody podle Nařízení vlády č. 464/2005 Sb., tj. k výrobě párovaných snímačů teploty a jejich uvádění na trh.
 

Nezbytné je rovněž pro udržení platnostiAutorizace pro ověřování stanovených měřidel“ v našem AMS. Výsledky MPZ jsou také pádnou podporou pro důvěru ve výsledky naší kalibrační laboratoře, která používá stejné měřicí prostředky a obdobné měřicí metody jako pro činnosti legální metrologie.
 

Naše laboratoř se mezilaboratorního porovnání zkoušek zúčastňuje bez jediného zaváhání již od doby vzniku AMS SENSIT s.r.o. v roce 2000.
 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace