extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Měříme za roh - pravoúhlé snímače teploty

Sensit banner

Měříme za roh

Nová sekce v našem sortimentuPRAVOÚHLÉ SNÍMAČE TEPLOTY

V letošním roce jsme rozšířili sortiment snímačů teploty a novou sekci – PRAVOÚHLÉ SNÍMAČE TEPLOTY (snímače teploty do pravého úhlu). Tyto snímače teploty jsou určeny pro měření teploty pevných, kapalných a plynných látek v místech, které jsou prostorově omezené, a nelze kabel snímače vyvést kolmo nahoru.
 http://en.sensit.cz/shop/pravouhle-snimace-teploty/f14e7fc4.html

Nejběžnější použití těchto pravoúhlých snímačů teploty je pro měření teploty ložisek, měření teploty převodovek, měření teploty olejů, měření teploty těles pod povrchem. Často se s těmito pravoúhlými snímači teploty setkáme v různých jednoúčelových strojích a zařízeních nebo v gumárenském a plastikářském průmyslu. To však nebrání univerzálnímu použití pravoúhlých snímačů teploty v běžných aplikacích, kde je potřeba zalomení kabelu těsně nad povrchem měřeného tělesa.
 

Základní parametry pravoúhlých snímačů teploty:

  • Snímací prvky: Pt, Ni, NTC, PTC, KTY, TCK, TCJ a další
  • Průměr pouzdra: variabilní dle typu snímače a požadavku
  • Měřící rozsah: -50 až 400 °C dle typu konstrukce a materiálů
  • Stupeň krytí: až IP 67 dle typu snímače
  • Variabilita provedení: do jímky, s bajonetem, se šroubením

 

Pravoúhlé snímače teploty se dají různě upravovat a modifikovat dle Vašich požadavků. Pro více informací o PRAVOÚHLÝCH SNÍMAČÍCH TEPLOTY nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle:
+420 571 625 571 nebo e-mailu: obchod@sensit.cz.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace