extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania

Kariéra

Kariéra

Pracovní pozice: PRACOVNÍK DO ELEKTROVÝROBY

Náplň práce:

  • montáž a kompletace elektronických výrobků
  • jemná montáž elektrosoučástek (pájení, kontaktování apod.)
  • práce s jednoduchými pracovními nástroji
  • obsluha jednoduchých výrobních a měřících přístrojů
  • testování a kontrola výrobků

Požadujeme:

  • SOU, SŠ (obor elektro, znalost pájení výhodou), nebo jednoletá praxe v oboru
  • manuální zručnost a dobrý zrak
  • pečlivost a zodpovědný přístup
  • bezúhonnost
  • znalost práce na PC výhodou
  • vyhláška 50 výhodou (možnost doškolení)

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • stabilní a dlouhodobou spolupráci
  • jednosměnný provoz
  • motivující finanční ohodnocení - mzda po zaškolení min. 20.000 Kč
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc ...)
  • moderní a příjemné pracovní prostředí

Nástup možný ihned.

Pracovní smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice na email: novakova@sensit.cz

Pracovní pozice: MANAŽERA PRODUKTU

  • prodej a propagace výrobků – zaměření se na svěřené segmenty trhu
  • vyhledávání nových odběratelů včetně zahraniční
  • monitorování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
  • aktivní účast na veletrzích a výstavách
  • služební cesty

Požadujeme:

  • vzdělání minimálně SŠ s maturitou (technického směru)
  • obchodní a technické předpoklady
  • komunikativnost, týmovost
  • znalost AJ (B1/B2), znalost dalšího jazyka vítána
  • řidič.průkaz sk.B
  • ochota cestovat
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující firmě
  • velmi dobré pracovní ohodnocení
  • prostor pro realizaci
  • firemní benefity

HPP, plný úvazek, pružná pracovní doba

Nástup: ihned

V případě zájmu zašlete životopis: novakova@sensit.cz nebo vyplňtě formulář níže.

Rádi zodpovíme na Vaše dotazy. Prosím zašlete nám email.

e-mail: obchod@sensit.cz