extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

AMPER 2015 - co je nového

Sensit banner

 

ROK 2015 a co je nového v SENSITu

Již tradičně naše společnosti vystavuje na veletrhu AMPER. V letošním roce jsme obměnili expozici a rozšířili sortiemnt o nové výrobky.

Na veltrhu AMPER jako novinky nebo ucelené řady představujeme:

Dále upozorňujeme na náš, již standardní výrobek, odporový snímač teploty s průměrem pouzdra 2 mm, který přinesl zmenšení standardních průměrů snímačů teploty. A dvěma milimetry nekončíme.

Připravujeme odporový snímač teploty s průměrem pouzdra 1,5 mm!

Sortiment rozšiřujeme o výrobky společnosti PLOSKON AT s.r.o., jejímž jsme oficiálním zástupcem pro Českou republiku. Jedná se o:

Novinka v našem sortimentu - SNÍMAČE TEPLOTY S DISPLEJEM

Snímače teploty s displejem, které jsou určeny ke standardnímu užití a jsou nabízeny v již známých variantách: pro venkopvní prostředí, se stonkem a plastovou hlavicí, s rychlou odezvou, v příložném provedení a s externí sondou.

Přes průhledné víčko lze kontrolovat aktuální teplotu přímo na místě a výstupní signál můžete volit mezi
4 - 20 mA, 0 - 10 V nebo RS 485. Zakázkově i odporový signál.

 

Standardizovaná řada - SNÍMAČE TEPLOTY S KONEKTOREM

Snímače teploty s konektorem společnost SENSIT s.r.o. vyráběla jako zakázkové snímače tepltoy. V letošním roce jsme vytvořili standardní řadu snímačů teploty s konektorem.

Hlavní výhodou snímačů teploty s konektorem je snadná výměna snímačů teploty v případě poruchy bez zásahu do kabeláže. Snímače teploty jsme schopni vyrobit i s použitím technologie, která zaručí vyšší odolnost snímačů teploty vůči vibracím. Nejběžnější použití je v aplikacích měření teploty v převodovkách, motorových olejů atd.

 

Standardizovaná řada - SNÍMAČE TEPLOTY S BAJONETEM

Podobně jako u snímačů teploty s konektorem jsme i ze zakázkových snímačů teploty s bajonetem udělali standardní řadu. Jak uvádí nápis níže, je na Vás, jak si snímač nakonfigurujte. Jsme téměř neomezeni typem snímacích prvků (Pt 100, Pt 1000, Ni 1000, DALLAS, TSic, NTC, T1 aj.) včetně termočlánků K, J, T ..., typů kabelů a průměrů a tvaru pouzder. Snímače nabízíme včetně příslušenství jako je bajonetový adaptér nebo jímka pro bajonetové snímače teploty.

 

Odporové snímače teploty s malým průměrem

V minulém roce jsme představili odporové snímače teploty s průměrem 2 mm. Letos poodkryjeme chystaný projekt - ODPOROVÉ SNÍMAČE TEPLOTY S PRŮMĚREM POUZDRA 1,5 mm! Rychlejší časová odezva a menší rozměry, to je jejich hlavní předností. Snímače mohou být vhodnou náhradou za termočlánky s takto malými průměry.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Díky Vám se stále vyvíjíme...

Tým SENSIT

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace